سرورهای VPS

یکی از انواع مختلف سرویس های میزبانی وب است. برای داشتن وب سایت در اینترنت، شما باید فایل های وب سایت خود را در یک وب سرور داشته باشید. راه اندازی و مدیریت یک سرور نه تنها هزینه گزافی را به شما تحمیل می کند، بلکه دشواری هایی در زمینه فنی و نگهداری آن وجود دارد. بهارسامانه شرق ، با استفاده از جدیدترین فناوری ها، میزبانی وب VPS را با سرعت بالا فراهم آورده و با استفاده از تیم فنی مجرب مشکلات نگهداری و پشتیبانی را برای شما برطرف کرده تا تنها دغدغه شما آپلود کردن فایل های وب سایتتان باشد.

با سرور اختصاصی ما، شما حتی می توانید کل سرور را اجاره کنید.  وب سایت هایی که ترافیک بسیار بالایی دارند راه حل مناسب و مقرون به صرفه ای است. با این وجود، ممکن است تنها به بخشی از یک سرور نیاز داشته باشید. در هر صورت می توانید به میزان نیاز خود از سرویس های VPS بهار سامانه شرق استفاده کنید.

اگر شما در حال بررسی یک سرور اختصاصی هستید و مطمئن نیستید که آیا برای شما مناسب است، شاید بتوانید میزبانی VPS را دریافت کنید.


مزایای VPS Hosting چیست؟

میزبانی وب VPS به شما امکان میزبانی وب را در اختیار شما می گذارد در حالی که در همان زمان به شما قدرت بیشتری داده و مانند سرور اختصاصی کنترل می کند.

حریم خصوصی : همانطور که سیستم عامل خود را با دیگران به اشتراک نمی گذارید، هیچ وب سایت دیگری در سرور شما وجود ندارد که به طور بالقوه به فایل های شما دسترسی داشته باشد.

سفارشی سازی : با سرور VPS شما سیستم عامل خودتان دارید.  اگر شما نیاز دارید که هر یک از این سرویس ها را سفارشی کنید، می توانید تغییرات را با توجه به نیازهایتان مطابقت دهید.

کنترل : اگر نیاز به نصب برنامه های خاص بر روی سرور و راه اندازی مجدد سیستم دارید، می توانید این کار را در هر زمان انجام دهید. حتی اگر به طور فنی یک سرور را با دیگر سرورهای VPS به اشتراک بگذارید، سرور VPS خود را می توانید بدون تاثیر بر روی سایر مشترکان راه اندازی مجدد کنید.

منابع اختصاصی : در VPS سرور، مقدار اختصاص داده شده رم در هر زمانی در اختیار شما قرار می دهیم. بر خلاف میزبانی وب، هیچ سرویس دیگری در سرور شما وجود ندارد که بتواند از تمام RAM استفاده کند!


گزینه های مدیریت سرور VPS

پلتفرم میزبانی ما VPS بین دو سبک مدیریت مجزا انتخاب می کند. میزبانی cPanel VPS میزبانی شامل تنظیمات بهینه برای عملکرد بهتر، مجوز cPanel / WHM رایگان و پشتیبان گیری خودکار برای مدیریت سرور. VPS خود مدیریت شده شامل دسترسی کامل core، RAM و پردازنده های قابل ارتقا و CPU، و قیمت پایین تر برای کنترل و سرعت بیشتر است.